Audi A4
Avant 2.0 TFSI quattro S-Line|Sfeerverl|Digi dash|
Direct kopen, basisprijs: € 23.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 23.900,-
LEASEPRIJS: € 393,91 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.780,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A4 |
|---|---|
| Uitvoering: | Avant 2.0 TFSI quattro S-Line|Sfeerverl|Digi dash| |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 25 oktober 2016 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 165.681 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 393,91 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 23.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KN-320-V |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 185 kw / 252 pk |
| Laadvermogen: | 615 kg |
| Gewicht: | 1.515 kg |
| Wielbasis: | 283 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.130 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Xenon verlichting
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Trekhaak met afneembare kogel
- Warmtewerend glas
- lichtmetalen velgen
- Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen/stof bekleding
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Schakelpaddles
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor